+38 067 825 3427, +38 096 311 8346
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
особистий кабінет Реєстрація

Нам дуже приємно повідомити Вам  про те, що з 1 жовтня мережа наших магазинів Levus и сайт levus.ua змінюють свою назву на LiONEli та lioneli.com.ua відповідно.


Зміна імені бренду пов′язана з розквітом нашої компанії та масштабним розширенням виробництва взуття. Відтепер ми розробляємо нові моделі взуття для Вас не тільки у Києві, а й у Львові, Одессі, та Дніпрі.


Ми сподіваємось на те, що наші зміни до душі нашим клієнтам та їх ніжкам!


Ми залишаємося разом з Вами – нашим постійним клієнтом, ми і надалі продовжуємо забезпечувати Вас якісним та комфортним взуттям.

Lioneli – український виробник взуття, який відомий своєю якістю, комфортом та зручністю. З року в рік змінюються стандарти моди, а разом з ними змінюється і наше взуття для того, щоб ви завжди почували себе впевнено, модно і сучасно, незалежно від пори року.


Ми не створюємо стандартного взуття, яке Ви зможете побачити на колезі по роботі чи продавцеві в сусідньому магазині, нашим пріоритетом є створення такого товару, який здивує своєю унікальністю, неповторністю та зручністю одночасно. Взуття Lioneli створене для тих, хто живе модою, а не сліпо її переслідує. Ми маємо все необхідне для сучасного ритму життя: жіночі, чоловічі та дитячі туфлі, мокасини, чоботи, сандалі, балетки, босоніжки, черевики, а також сумки та аксесуари порадують своїм різноманіттям, якого Ви не знайдете в жодному магазині міста. Неважливо, шукаєте Ви літнє взуття чи зимове, у нас знайдеться все, щоб необхідно саме тут і зараз!


Від взуття в сучасному світі залежить Ваш настрій, здоров’я та самопочуття, тому для виготовлення ми використовуємо лише якісні та надійні матеріали, які порадують Вас своєю довговічністю. Вони не диктують Вам свої правила і не обмежують у русі, адже направлені на те, щоб зробити кожен Ваш день яскравим і сонячним, незважаючи на погоду.

Наші можливості

  • Надшвидка доставка
  • Низькі ціни
  • Широкий асортимент
  • Бонуси та подарунки
  • Відмінне обслуговування
  • Професійні менеджери
  •  Гарантія на усі товари
  •  Сезонні знижки
  • Програма лояльності
  • Картки постійних клієнтів


Ми завжди раді спілкуванню з нашими клієнтами. Якщо у вас є будь-які запитання, пропозиції, зауваженні, що стосуються роботи нашого інтернет-магазину - пишіть нам, і ми з радістю роглянемо Ваші пропозиції щодо покращення сервісу liONEli

Електронна адреса: sale@levus.com.ua


Call-center: +38 067 825 3427, +38 096 311 8346