+38 067 541 2677
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
особистий кабінет Реєстрація

Iнформація про доставку та оплату

Безкоштовна доставка замовлень по Україні. Ви платите тільки за взуття! Ми здійснюємо кур'єрську доставку вашого замовлення через "Нову Пошту". Якщо після примірки взуття на відділі «Нової Пошти», Вам не підійшов розмір, або не зручне взуття, Ви нічого не оплачуєте! Замовлення висилається покупцю відразу після підтвердження замовлення, виключаючи вихідні і святкові дні.

Мiнiмальна сума замовлення становить 300 грн.

На взуття, яке є на розпродажі, безкоштовна доставка не поширюється.

Після оформлення замовленя на сайті або по телефону вам перетелефонує наш консультант для підтвердження замовлення. Подальші терміни доставки залежать від кур'єрської служби. Замовлення (посилка) доставляється в населений пункт на вказане відділення "Нової пошти". Для отримання посилки необхідно вказати номер вантажної декларації (який надійде вам у вигляді sms-повідомлення) і пред'явити паспорт для оформлення документів. Терміни доставки замовлення – 1 3 дні від дати відправки. Забирайте замовлення вчасно! Термін зберігання посилки складає 5 днів, по спливу цьому терміну посилка повертається назад, в офіс магазину.

Відмова від замовлення

Шановні покупці, якщо Ви передумали забирати замовлення, будь ласка, повідомте менеджеру Інтернет магазину. Відмовитись від замовлення - Ваше право. Це ніяк не повпливає на подальше обслуговування. Ви можете зробити наступне замовлення, коли це буде зручно.

Оплата

Оплата здійснюється через систему liqpay або накладним платежем на відділенні «Нової пошти», після примірки взуття. При оплаті через систему liqpay необхідно зарахувати всю суму відразу, до відправки взуття з офісу магазину. Якщо після примірки взуття безпосередньо на відділенні "Нової пошти" , воно вам не підійшло - ми повернемо Вам всю суму.
Також ви можете замовити кур'єрську доставку по Києву, з оплатою по банкiвському терміналі!


Call-center: +38 067 825 3427, +38 096 311 8346