+38 067 541 2677
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
особистий кабінет Реєстрація

Вимоги до дитячого взуття

Вимоги до дитячого взуття

Вимоги до дитячого взуття

Взуття для дитини має куди більше вимог, ніж взуття для дорослої людини. У минулій статті ми розглядали параметри, за якими слід підбирати взуття для себе. Тепер час поговорити про те, як захистити дитину від проблем із здоров’ям ніг та забезпечити зручну й правильно ходу. 

Зверніть увагу на матеріал

Взуття повинно дихати. Якщо доросла людину може якось пережити певні вади у цьому плані (хоча кому потрібен грибок стопи?), то у питанні дитячого взуття не може бути компромісів. Матеріал має бути гнучким, пластичним та мати здібність до розтягування, бо школярі зростають дуже й дуже швидко. 

Застібки та шнурки 

Найзручнішими вважаються застібки-наліпки та блискавки, бо з ними впорається навіть зовсім ще мала дитина. Хоча треба наголосити на тому, що пряжки, кнопки та шнурівки – це не тільки надійно, але й допоможе розвинути дрібну моторику.

Підошва

Також має бути досить гнучкою та м’якою, але при цьому зробленою з досить міцного матеріалу. 
Нерівна поверхня (така, як дрібне каміння, пісок тощо) формує правильну форму стопи, бо хода по ній змушує м’язи працювати. Занадто плоска підошва, не здібна до зміни форми, викликає набряк. 
Уважно придивляйтеся до малюнку: зчеплення необхідне для того, щоб дитина впевнено почувала себе і була у безпеці під час бігу та активних ігор. 
Додаткова допомога у формуванні стопи – це каблук. Невеличкий підйом стане у пригоді, але не більш, як 7 мм.


Супінатор

Супінатор – це щільна устілка із невеличким гнучким виступом, що запобігає розвиненню плоскостопості або підтримує стопу, що вже неправильно сформувалась. 
Якісній супінатор має бути в міру твердим, щоб не викликати дискомфорту, на підходити по розміру, бо інакше дитина буде вивертати стопу назовні через незручність при ходьбі. 
Взуття із супінатором потрібно підбирати точно під розмір ноги, інакше виступ, розташований в неправильному місці, погано сприятиме на звід стопи. 

Вага дитячого взуття

Неодмінно перевірте, чи не затяжкі для вашої дитини нові кросівки або черевики. Особливо це стосується зимового взуття. Надмірно велика вага викликатиме втому, біль у м’язах, заважатиме активній фізичній діяльності. 

Корисні поради щодо вибору дитячого взуття

  • Носок взуття повинен бути досить міцним та твердим, щоб запобігти ймовірні травми пальців ніг.
  • Права та ліва стопи відрізняються  одна від одної розміром, отож примірювати потрібно на більшу ногу.
  • Найкраща устілка – це устілка, зроблена за природнього матеріалу. Вона легко буде вбирати в себе вологу й не пошкодить шкіру.
  • Задня частина має фіксувати п’ятку, інакше під час ходьби взуття буде деформуватися й викликати дискомфорт.
  • Між пальцями ніг та краєм носка неодмінно потрібно залишати трохи вільного простору. 
  • Деформоване взуття потрібно неодмінно замінити! Ходити у такому не можна, особливо дитині. Якщо ви побачили велику різницю між формою правого та лівого черевиків, зверніться до дитячого ортопеда. 

Всi новини
24.02.2016

Call-center: +38 067 825 3427, +38 096 311 8346