+38 067 541 2677
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
особистий кабінет Реєстрація

Як обрати спортивне взуття

Як обрати спортивне взуття

Як обрати спортивне взуття

Перш за все, треба пам’ятати, що кросівки можуть бути як для повсякденного життя, так і суто для занять спортом. І якщо перші можна обирати, опираючись лише  на їх зовнішній вигляд та зручність, то із кросівками для бігу, занять у спортивній залі чи для різних видів спорту все набагато складніше. Але, у будь-якому випадку, купуйте якісне взуття.

Якість

Це, звичайно, найперша вимога до будь-якого взуття, але щодо спортивного  - від якості залежить ваша безпека під час тренувань. Зверніть увагу на те, як прошиті кросівки, чи рівні стібки, чи не стирчать нитки. На тих ділянках, де використовувався клей, він не має розтікатися та утворювати «клякси». 

Зверніть увагу на запах.  Напевно, ви стикалися із ситуацією, коли нове взуття має різкий запах, який не вивітрюється декілька днів, а то й тижнів. Це один із основних показників того, що взуття є підробкою та виконане з низькоякісних матеріалів.

Ну і найтиповіший випадок – це коли ви дивитесь на логотип фірми та бачите там щось на зразок «Naik» чи «Abidas». Сміливо відкладайте такі кроси, власне здоров'я важливіше. Краще обрати дешевшу фірму-виробника, але придбати оригінальний виріб.

Розмір

Яким би брендовим, якісним та зручним не було взуття, це все не має значення, якщо воно не підходить вам за розміром.

Краще відправитися на шопінг у другій половині дня, коли ви вже трохи втомилися. Зазвичай стопа трохи збільшується в розмірі, тому взуття, куплене ввечері, буде для вас зручним протягом всього дня.

Обов'язково приміряйте взуття стоячи, походіть у ньому чи пострибайте – ви не маєте відчувати ніякого дискомфорту.

Природою в анатомію людини закладена деяка асиметрія, тому обов’язково потрібно приміряти обидва кросівки.

Також не треба брати взуття впритул, адже при ходьбі стопа трохи подається вперед. Між великим пальцем та носком повинна залишатися невелика відстань.

Кросівки – не те взуття, яке в процессі носіння розтягується чи приймає форму ноги, тому вони повинні бути зручними одразу, інакше ви ризикуєте придбати взуття, яке вдягнете декілька разів та відкладете на полицю.


Зручність

Купуючи взуття, недостатньо просто приміряти його. Адже ви в ньому будете не просто ходити, тому кросівки мають бути гнучкими та добре фіксувати голеностоп. Зігніть взуття та подивіться, де саме проходить лінія перегину – в ідеалі вона має припадати на першу третини підошви, адже саме там розташована найбільш рухома частина нашої стопи. Це основний показник ергономічності, якого дотримуються сумлінні виробники.

Друге, на що варто звернути увагу – чи щільно фіксується взуття на нозі. Не варто обирати кросівки з низьким (low) верхом. Незважаючи на те, що вони дуже легкі, таке взуття погано фіксується. Краще обрати середній (mid) верх, який і ногу добре підтримує, і за своєю вагою не дуже поступається попередньому варіанту.

Задник має також щільно прилягати до п’ятки, інакше ви дуже швидко отримаєте мозолі.

Кросівки мають бути виконані із натуральних матеріалів, які добре пропускають повітря. Зверніть увагу на нову серію спортивного взуття від Lioneli, виконаного із конопляного волокна. Таке взуття напрочуд екологічне та повітряпроникне.


Спортивне взуття Lioneli

На нашому сайті ви можете ознайомитися з жіночим, чоловічим та дитячим спортивним взуттям. Широкий асортимент та різні розміри дозволяють обрати ідеальні кросівки, які стануть вашим вірним супутником на шляху до здорового способу життя.

Оберіть товар в інтернет-магазині чи зателефонуйте нам за номером +38 067 825 3427, та наш менеджер допоможе вам з вибором взуття, оплатою та доставкою. Носіть найкраще з Lioneli!

 

Всi новини
12.03.2016

Call-center: +38 067 825 3427, +38 096 311 8346