+38 067 541 2677
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
особистий кабінет Реєстрація

Чому в нашому взутті устілки - вкладна?

Чому в нашому взутті устілки - вкладна?

Вкладная устілка - чому? навіщо? чи потрібно?

Устілка всередині взуття виконує в процесі експлуатації (ходьби, бігу, пріжков ...), три дуже важливі властивості для стопи:

- забезпечує комфорт
- розподіл навантаження
- обслуговування фізіологічних особливостей

Комфорт

Максимальний комфорт забезпечує формаванная устілка з м'якого і упругого матеріалу (латекс)
Вона досить точно повторює нижні контури стопи, при цьому нижня частина її абсолютно рівна і повністю повторює контури внутрішньої картонній устілки.
Покрита натуральною лицьовою підкладочною шкірою, підготовленої до агресивної негоди , експлуатації та поглинання виділеної вологи.

Розподіл навантаження

Формована устілкИ з латексу в товщині ділянки носка 2 мм і п'яткової частини 5мм забеспечує стопі відчуття м'ягкості при експлуатації
Віпукла форма п'яти устілки працює як амортизатор при навантаженні, а також розподіляє навантаження з однієї точки на всю пяточную частину рівномірно.
Потовщення і спеціальна форма устілки в області супорт, що повторює форму стопи, забезпечує підтримку і забезпечує м'якість і комфорт при експлуатації


Обслуговування фізіологічних особливостей

Верхня частина вкладний устілки повністю покрита натуральною підкладочною шкірою, має природню пористу будову дозволяє вбирати надлишкову вологу, виділеної стопою протягом експлуатації.
Вбираючи виділену вологу кожаного покриття дозволяє не тільки її акомуліровати але і випаровувати природним шляхом через інші частини взуття.
Додатково також вбирає виділену вологу і основна картонна устілка, що дозволяє стопі бути сухою і чистою.

Вкладная устілка - чому? навіщо? чи потрібно?

Вкладна устілка показник турботи і розуміння виробника взуття всіх тонкощів з якими споживач зіткується при експлуатації
Вкладную устілку обов'язково потрібно виймати протирати вологою губкою або ганчіркою і дати їй висохнути в природних умовах, при цьому також і висохне основна картонна устілка.
Чистота і сухість цих двох устілок забезпечує комфорт і затишок вашими стопами, а також знизить несприятливі запахи при експлуатації взуттяЛікувальна конопляна сендвіч-устілка нова і ексклюзивно розроблена нашою компанією з ТОВ «Джала Голд» приватної медецинской компанії спеціалізуються на дослідження впливу складів рідкоземельних матеріалів (срібло, золото, платина, мідь і т.д.) на організм людини.


Були проведені дослідження зі зразком лімоннокислого срібла, міді, РЗЕ виготовлених в ТОВ «Джала Голд» диспергованим в імпульсному ультразвуковому розряді в рідкому середовищі в обладнанні, розробленому в результаті виконання робіт.


Особливістью цієї устілки являеться наша розробка конопляної сендвіч-устілки HG7-11 заснованої на наукових даних, зібраних людським починанням з 4 століття до нашої ери, природні властивості рослинних волокон конопель, льону та бавовни і додало текстильній устілці біоцидних властивостей.

Внутрішній шар устілки складається з ватину волокон конопель та льону був пропитан складом 0.44 - 1.04 мг частинок срібла, міді і РЗЕ на 1 м2, розроблені і пройшли лабораторні випробування, в ТОВ «Джала Голд»

Фармакологічна дія: іони металів сорбуються клітинно. оболонкою при цьому клітина залишається життєздатною, хоча порушується функція її розподілу - настає так званий бактеріостатичний ефект.


Щоб викликати загибель мікробної клітини, досить блокувати хоча б один фермент, що утримується цитоплазматичної мембраною. А іони використовуваних металів блокують більшість ферментів мікроорганізму, чим викликають його неминучу загибель/

Устілка HIS3-SDM придбала нові і посилені, існуючі в HG7-11, властивості: Концентрат срібла, міді і РЗЕ прискорює загоєння ран, в тому числі після операцій, зменшує свербіж і роздратування, покращує зовнішній вигляд шкіри. Продукція не має аналогів на території України і європейських країн.


Устілка HIS3-SDM може піддаватися стирання в автоматичних машішінах до 10 разів і при цьому зберігаючи свої ісіленние властивості, після 10 прань вона може використовуватися і далі даруючи вашої стопі природну термоізоляцію від зовнішнього середовища, високу поглощаемость вологи, антибактеріальні і тонізуючі властивості конопляного cендвіч-eстілки HG7-11.
Всi новини
12.12.2020

Call-center: +38 067 825 3427, +38 096 311 8346