+38 067 541 2677
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
особистий кабінет Реєстрація

Як обрати туфлі на підборах?

Як обрати туфлі на підборах?

Як обрати туфлі на підборах?

Хоча сучасна медицина різко проти взуття на підборах через ризик появлення певних проблеми із здоров’ям, зупинити жінок на шляху до привабливості та доброго настрою неможливо. Насправді, розкриємо один секрет: підбори самі по собі не несуть ніякої загрози, якщо обирати їх правильно та не вдарятися до крайнощів. Ризику появлення варикозного розширення вен, плоскостопості та запалення кісток стопи можна уникнути, користуючись деякими простими порадами від Levus.

Правильна висота 

Щоб взуття на підборах виглядало красиво, потрібно ходити в ньому вільно та впевнено. Для цього вам або повинно бути дуже зручно, або ви повинні вміти вдавати, ніби вам зручно. Якщо ви готові на такі жертви, як довга ходьба у недоладному для ваших ніг, але красивому взутті, то спершу звикніть до нього. Набирайте висоту поступово. Вважається, що оптимальний підйом – це не більше 7 см. 

Стійка платформа

Якщо підбори – це для вас вперше, то взагалі краще за все почати з танкетки, ніж з окремого каблука, навіть якщо він здається вам досить широким та стійким. Танкетка розподіляє вагу по всій довжині ступні, тому ходити на них набагато легше. Отож, це більш демократичний спосіб привчити свої ноги до високого підйому, ніж одразу вставати на шпильки. 

Зручний розмір взуття

Підчас носіння взуття із каблуками, вага переміщується й основний тиск на себе приймають великі пальці ніг. Для того, щоб не травмувати їх, потрібно підібрати взуття трохи більше, ніж звичайно. Купляти взуття (взагалі будь-яке) краще ввечері , коли ноги трохи набрякають за день та збільшуються. Так ви точно будете знати, що у кінці дня ваші нові туфлі не перетворяться на так звані іспанські чоботи, що тиснуть з усіх боків.

Вага

Якісне взуття, навіть якщо воно виглядає досить громіздко, має невелику вагу. Для того, щоб перевірити – взуйте ймовірну обнову на ноги та підійміть їх. Якщо через кілька хвилин, або навіть одразу ви відчуєте, що вас тягне до низу – купляти не варто. Бо ходити у такому взутті буде тяжко, а втомлюватися ви будете набагато швидше, ніж зазвичай. Примірювання взуття

Ми вас не здивуємо, але просто примірити обновку – це замало. Потрібно походити по кімнаті не менш як 15 хвилин, щоб остаточно зрозуміти, чи підходять вам нові черевики або босоніжки, чи ваш це розмір, чи достатньо вони стійки. І це – тільки половина впевненості. Ходити по кімнаті вдома, де рівнесенький паркет або лінолеум, набагато легше та зручніше, ніж по щербатим дорогам вулиць міста. 

Ще кілка корисних порад щодо взуття на підборах

  • Шукайте взуття із супінатором – це ваш захисник від плоскостопості;
  • Якщо ви обрали каблук-шпильку, то уважно подивіться, чи не нахилений він назад, бо у такому разі легко можна впасти на вулиці;
  • Шукайте черевики із вулканізованою підошвою. Геть гладка підошва – це як танці на льоду;
  • Натуральні матеріали, що дихають, збережуть здоров’я шкіри;
  • Не впевнюйте себе у тому, що нове взуття можна розносити. Це не той випадок. Краще шукати такі черевики, у яких буде зручно одразу. 
Всi новини
24.02.2016

Call-center: +38 067 825 3427, +38 096 311 8346