+38 067 541 2677
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
особистий кабінет Реєстрація

Як підібрати чоловічи туфлі?

Як підібрати чоловічи туфлі?

Як підібрати чоловічи туфлі?

Спитайте будь-яку жінку: перше, на що звертають увагу, коли річ йдеться про знайомство з чоловіком, це стан його взуття. Авжеж, можна так доглядати свої туфлі, що вони і через п’ять років не втратять своєї презентабельності  (особливо якщо це саме класика), але сьогодні ми розкажемо вам, як підібрати нові туфлі під діловий костюм. Бо піджак від кутюр та ідеальні брюки не матимуть ніякої сили, якщо взуття підібране без смаку або не пасує до загального стилю.

Золоті правила підбору чоловічого взуття

  • Перше й найголовніше правило: колір взуття повинен пасувати із кольором поясу. Відходження від цього вважається дурним тоном, якщо тільки ви не представник креативного відділу або творчої професії, який любить яскраві аксесуари та вміє їх комбінувати.
  • Чорні та коричневі туфлі пасують до костюмів будь-якого кольору. Але пам’ятайте, що є ще така річ, як тон. Наприклад,  барвисті коричнево-руді туфлі  аж ніяк не підійдуть до костюму глибокого темно-синього кольору. 
  • Туфлі з гострим носком не дуже підходять для офісу або щоденник справ. Це парадне взуття. 
  • Ні в якому разі не можна, щоб відтінок взуття був світліший за відтінок штанів. 

Взуття для офіційних подій

Під класичний костюм чорного кольору для важливих серйозних заходів ніщо так не пасує, як суворі чорні туфлі. На відміно від чоловічого взуття на кожен день, вони мають бути однорідними за кольором (бо існують моделі з відміннім кольором підошви, наприклад), без додаткових прикрас та перфорацій. На ваш вибір шнурування може бути як відкритим, так и закритим. Останній варіант вважається більш високим та класичним. 

Святковий варіант

Свято – це ваш шанс проявити себе та розбудити внутрішнього художника. Якщо ви хочете призвести фурор та похизуватися, не обмежуйте себе. Чорні лаковані туфлі будуть просто неймовірно виглядати із звуженими штанами та піджаком, що сидить точно по талії. 
Дуже модні зараз туфлі  броги  та полу-броги отримали нове життя завдяки фантазії модельєрів та мають масу різноманітних варіацій. 

Як добрати  колір?

Існує кілька безвідмовних комбінацій

кольорів костюм+туфлі, притримуючись яких, ви ніколи не залишитесь у дурнях:

  • Чорний костюм + чорні туфлі
  • Сірий костюм  + чорні туфлі, світло або темно-сірі 
  • Синій костюм + чорні, темно-сині або темно-коричневі туфлі
  • Коричневий костюм + чорні, або в залежності від відтінку костюму бежеві, бордові або коричневі туфлі
  • Джинси + чорні монкі або чорні лофери 


А що до шкарпеток? 

Якщо ви впевнені, що їх не видно коли ви ходите або сидите, то наші вітання – ви обманювали себе увесь цей час. Так або інакше вони де-не-де визирають з-під штанів. Саме тому важливо і їх теж підібрати зі смаком.

Колір шкарпеток має пасувати до кольору взуття, вони можуть бути на півтону темніші або навпаки світліші за колір штанів. Перевірте себе: зігніть коліна та перевірте, чи не видно голу шкіру під брюками. Якщо так, то це або неправильні шкарпетки, або неправильні брюки. 

Бажаємо вам успіху та приємних вражень від покупок, і пам’ятайте: взуття – це візитна картка джентльмена. 

 


Всi новини
23.02.2016

Call-center: +38 067 825 3427, +38 096 311 8346