+38 067 541 2677
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
особистий кабінет Реєстрація

Як підібрати сумку до взуття?

Як підібрати сумку до взуття?

Як підібрати сумку до взуття?

Відоме й поширене правило «колір сумки під колір взуття» поступово втрачає свою актуальність. Нове молоде покоління обожнює експерименти із кольорами та фактурами. Авжеж, це не значить, що класичне поєднання взуття+сумка одного кольору або з одним орнаментом – ознака поганого смаку, але навіщо себе обмежувати? Існує велику купа варіантів!

 Підбір сумки під одяг – це складний, але й дуже цікавий процес, який має свої тонкощі. Про ці тонкощі ми й поговоримо у нашій статті.

За якими принципами підбирати сумку під одяг?

У стилістиці є три базових поняття поєднання:

  • Подібність – поєднання або однакових кольорів та малюнків або дуже схожих між собою.
  • Контраст – поєднання елементів із протилежними характеристиками або кольорами.
  • Нюанс – поєднання подібного та контрастного одночасно.

Отож, відштовхуючись від цих понять можна експериментувати. Наприклад, найбільш легкий спосіб – це не повне співпадіння кольорів сумки та взуття, але обидва цих аксесуари відповідають кольорам, які є у вашому одязі або наявні частково в орнаменті. Також з гамою вбрання можуть збігатися туфлі, а сумка – навпаки, зовсім іншого кольору, але пасує за відтінком.

Гра на уподібненні

Подібність може бути не тільки у кольорі, але й у фактурі. Існує правило: або колір, або матеріал. Тобто, якщо у вас чорна шкіряна сумка, то неодмінно потрібні чорні замшеві туфлі. Або навпаки, якщо це дует із замшу, то нехай елементи будуть різнокольоровими.

Уподібнення не працює з лаковими виробами, бо забагато блиску виглядає вульгарно. Не працює і з леопардовим орнаментом по тим самим причинам. До леопардових аксесуарів потрібно підібрати пару якогось одного кольору, присутнього у малюнку (чорний, коричневий, жовтий і т.п.).


Контрастне поєднання

Такий підбір кольорів завжди приваблює увагу. Його головне правило – чим яскравіше протилежність, тим простіше має бути форма. Сучасним та модним зараз вважається поєднання нейтрального та яскравого кольорів (наприклад, сірій меланж т яскравий червоний).

Із взуттям яскравих кольорів діє правило «світлофору» - до нього підійде сумка іншого насиченого кольору (наприклад, флуоресцентно-зелений + індіго-синій).

Якщо у вас взуття базового кольору – чорне або біле, то до нього підійде сумка будь-якого яскравого кольору, якщо коричневе – будь-якого пастельного.


Нюанс

Найскладніше поєднання. Для того, щоб вдало його використати, треба мати бездоганний смак. Щоб показати красу нюансу на прикладі аксесуарів, потрібно, щоб усі головні елементи вбрання були між собою в ладу. Наприклад, сумка має певні подібні характеристики, які є в одязі, але нарівні з ними має щось принципово нове.

Приклади:


  • Повторення кольору + новий колір
  • Повторення кольору + новий малюнок/прінт
  • Повторення кольору + нова фактура

Якщо під час прочитання статті ви уявили собі свою нову сумку та думали про те, із чим і як її єднати, причому винайшли для себе кілька нових способів, нашу модел’єрно-просвітницьку місію виконано! 


Всi новини
23.02.2016

Call-center: +38 067 825 3427, +38 096 311 8346