+38 067 541 2677
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
особистий кабінет Реєстрація

Як правильно обирати взуття

Як правильно обирати взуття

Як правильно обирати взуття

Як ми зазвичай обираємо взуття

Багато хто з нас обирає взуття, виходячи з таких критеріїв:

- в чому нам зручно ходити (для офису та прогулянок, здебільшого, ми обираємо більш практичне взуття)

- що підкреслює красу наших ніжок (найчастіше, це взуття на підборах або на танкетці)

- яке взуття краще пасує до нашого стилю одягу (туфлі зі спортивним костюмом та кросівки з довгою сукнею знову не в моді)

- що покривається пилом в коробках з минулого сезону («треба ще трохи поносити, поки чобітки морально не застаріли»)

- періодично передивлюємося модні видання (деякі дизайнеры вміють вразити наповал польотом своєї творчої думки)

- скоса поглядуємо на інших представниць слабкої статі (хоча не такими вже слабкими здаються ті з них, хто проводить цілий день на шпильці та ще в стані ходити і навіть иноді усміхатися…)

- принцип: таких черевичок в мене ще немає (доречі, таких у вас, насправді, ще нема)

- іноді в наших діях проглядається деяка імпульсивність і, йдучи на шопінг за зимовими чоботами, ми повертаємося з двома парами ботільонів та новою сумочкою («просто там якраз проходив осінній розпродаж и воно само якось купилось…») 

Далеко не у всіх є свій персональний стилист, який допомагає нам формувати наш гардероб, тому такий нелегкий вибір того, що нам надіти, залишається завжди за нами. У кожного є свій власний набір принципів, якими вони керуються під час купівлі взуття.


На що звертати увагу під час вибору взуття

Але все ж бажано як можно більш свідомо підходити до вибору взуття для того, щоб вона не стала пилозборником (тому що тисне, колодка незручна, парить), а вірно прослугувала свій термін служби і принесла максимум задоволення своїй власниці. Саме тому ми хочемо звернути вашу увагу на ті правила, які завжди треба мати на увазі під час купівлі взуття, яке буде нас радувати не один сезон.

- Взуття повинно бути правильно підібрано за розміром. Воно ні в коєму разі не повинно бути ні замалим, ні завеликим, інакше це може стати причиною незручності під час носіння та призвести до доволі болісних станів або навіть травм.

Занадто маленький розмір призводить до мозолів, деформації стопи та виникненню хворобливої кісточки. Сильно зжаті пальці порушують кровообіг в стопі.

Великі розміри також призводять до навантажень на суглоби, через порушення перекатного руху стопи через вільне місце, що залишається в миску взуття, ступня занадто жорстко б’ється об підлогу. Якщо ви відноситесь до людей, у яких ноги трохи відрізняються за розміром, вам варто орієнтуватися за ногою більшого размера. В крайньому випадку, завжди можно скористатися устілкою чи напівустілкою для підгонки за розміром.  

- Матеріал верху та підкладки дуже важливі для комфортного носіння взуття. Взуттю з натуральных матеріалів притаманна така особливість, як «підладжуватися» під форму ноги, що особливо актуально наприкінці дня, коли ноги трохи набрякають.

 - Наступний момент, що потребує нашої уваги - це підйом стопи та повнота взуття (не плутати з «шириною»). Поняття «повнота» визначає об’єм стопи в найширшій її частині. Під час вибору взуття з правильним підйомом та повнотою, вона буде плотно прилягати, але не буде жати. Радимо консультуватися з продавцями магазину з приводу цих параметрів.

- Важливим моментом є наявність супинатора. Відсутність цього елементу може призвести до деформації стопи та сильним болям.

- Каблуки… як багато в цьому слові! Носити чи не носити? Ось в чому питання! Кожній жінці хочеться виглядати привабливою та стрункою. І якнайкраще цій меті слугують саме вони. В принципі, їх не рекомендується носити більше 3-4 годин в день, бо вони переносять вагу з п’ятки  на передню частину стопи – плесну, яка для цього не передбачена. Все це може вилитися в таке неприємне явище, як поперечну плоскостопість, та/або появу «кісточки» Hallus Valgus, не кажучи вже про проблеми з хребтом.

Для уникнення проблем рекомендується придбати спеціальні шкіряні або гелієві устілки для зняття навантаження з плесни.

Варто згадати, що найбільш «безневинними» вважаються каблуки висотою 2-4 см, такі як, наприклад, ось ці.

Підводячи підсумок до всього вищесказаного, хотілось би порадити милим дамам, щоб вне залежності від того, що вони взувають - босоніжки, туфлі, чоботи осінні чи зимні – це взуття повинно пасувати до одягу, підкреслюючи  прекрасний образ їхньої власниці, и не наносити шкоди здоров’ю, залишаючись зручним, комфортним та якісним.  


Всi новини
23.02.2016

Call-center: +38 067 825 3427, +38 096 311 8346